Asistent/ka polního pokusníka

Syntech_Research_Logo.jpg Kontaktovat personalistu

Syntech Research Czech s.r.o.

Syntech Research je přední nezávislá výzkumná společnost. Provádíme výzkum, vývoj a regulační služby pro zemědělský chemický průmysl, biotechnologie a potravinářský průmysl, vládní orgány a dodavatele zemědělských komodit.

Typ práce: Brigáda
Lokalita: Slavkov u Brna

Hledáme do svého týmu brigádníky na pozici Asistenta polního pokusníka od 1. 5. do 30. 9. 2024. Práce probíhá na pracovišti Bučovická 163, Slavkov u Brna, 684 01.

Náplň práce

  • Zabezpečovat polní pokusy s různými zemědělskými plodinami, spojené s testováním přípravků na ochranu rostlin.
  • Zajišťovat a vykonávat hodnocení pokusů.
  • Podílet se na plánování a designu pokusů.
  • Podílet se na zakládání, ošetřování, sklizni pokusů a následném zpracování sklizně.

Nabízíme

  • Zajímavou dlouhodobější brigádu.
  • Možnost naučit se novým věcem v oblastech polního pokusnictví.
  • Hodinovou odměnu 150 až 170,-Kč dle schopností.

Očekáváme

  • Spolehlivost.
  • Pracovitost.
  • Týmovou práci.

Pokud vás nabídka zaujala, prosím zašlete svůj životopis na email: diana.novotna@syntechresearch.com nebo volejte na +420 602 437 466

Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli