AGRONOM

agra-velky-tynec.png Kontaktovat personalistu

AGRA Velký Týnec, a.s.

Společnost se zabývá zemědělskou prvovýrobou, největší podíl tvoří rostlinná výroba. Provozuje také bioplynovou stanici a fotovoltaickou elektrárnu.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Velký Týnec

Náplň práce:

  • zajištění rostlinné výroby, sestavování osevních plánů, plánování polních prací,
  • stanovení technologických postupů pěstování plodin na stanovených plochách,
  • výběr osiv, hnojiv a přípravků na ochranu rostlin, vedení jejich evidence,
  • komplexní zajišťování agronomické práce na svěřeném úseku,
  • navrhování a řízení pěstebních technologií hlavních polních plodin, řízení výživy a hnojení,
  • zajišťování ochrany rostlin,
  • řízení provozu, organizace a rozdělování práce.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v zemědělském oboru,
  • praxe v oboru,
  • znalost MS Office,
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič),
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost,
  • ochota k práci přesčas, o víkendech,
  • ochota k rozvoji a k učení se novým věcem.

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • perspektivu dlouhodobého pracovního vztahu,
  • mzda 40 000 Kč – 60 000 Kč,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování (stravenky),
  • služební vůz, příspěvek na dopravu,
  • možnost ubytování,
  • + další firemní benefity.

Nástup: možný ihned.

Kontakt: Ing. Pavel Kretek, telefon: 723 580 847, e-mail: predseda@agravelkytynec.cz