AGRONOM – PĚSTOVÁNÍ CHMELE

senice_na_hane.jpg Kontaktovat personalistu

Zemědělské družstvo Senice na Hané

Zemědělské družstvo Senice na Hané u Olomouce je tradiční česká firma, která produkuje kvalitní výrobky živočišné a rostlinné výroby.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Senice na Hané

Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz, na dobu neurčitou.

Plat: dle dohody, pohyblivá složka mzdy dle výkonu.

Nástup: dle dohody.

Požadujeme:

  • Vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské zemědělského zaměření.
  • Orientace v oboru rostlinné výroby.

  • Vhodné i pro absolventy, praxe výhodou.
  • ŘP. sk. B.
  • Technické dovednosti, samostatné rozhodování, schopnost řízení menšího pracovního kolektivu.

Náplň práce:

  • Řízení stanovených agrotechnických postupů při pěstování chmele.
  • Řízení podřízených pracovníků, organizace prací na svěřeném úseku.

Nabízíme vám:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Lázeňské a relaxační procedury.
  • Služební telefon.

Předpoklad dlouhodobé spolupráce.