VEDOUCÍ FARMY – AGRONOM

x.jpg Kontaktovat personalistu

Farma Ostrov, s.r.o.

Farma je zaměřena na chov skotu Aberdeen Angus, prasat Mangalica a ovcí Romney marsh. Naším cílem je “Z naší farmy na Váš stůl!“

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Bohdaneč

Společnost Farma Ostrov, s.r.o. hledá pro ekologickou farmu (cca 300 ha) nedaleko Ledče nad Sázavou vedoucího farmy – agronoma

Náplň práce:

  • Řízení farmy a spolupodílení se na jejím rozvoji
  • Vedení pracovního kolektivu, zadávání a kontrola úkolů, administrace chodu farmy
  • Zajištění odbytu ekologických produktů

Co od vás očekáváme:

  • Kreativní přístup
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Schopnost vést pracovní tým
  • Sžití se se zaměřením farmy

Co požadujeme:

  • Vzdělání zemědělského směru (vhodné pro absolventy)
  • Řidičský průkaz skupiny B, T
  • Pracovat když je to potřeba

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební automobil
  • Mobil, PC, notebook
  • Možnost služební garsonky