OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (ZÁSTUPKYNĚ) PRO PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKY

pal_servis.jpg Kontaktovat personalistu

P & L, spol. s r. o.

Společnost P & L, spol. s r. o. zajišťuje 29 let komplexní služby spojené s prodejem a servisem zemědělské, komunální a lesní techniky.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Osík u Litomyšle

Naše společnost přijme na hlavní pracovní poměr obchodního zástupce (zástupkyni) pro prodej zemědělské a komunální techniky pro provozovnu v Osíku u Litomyšle na pracovní poměr.

Pracovní náplň

  • Samostatné jednání za účelem prodeje zemědělských komunálních strojů
  • Technická, cenová a formální příprava nabídek
  • Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
  • Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
  • Spolupráce při marketingových aktivitách
  • Monitoring situace na trhu, reporting

Požadujeme

  • Vzdělání minimálně SŠ, technického směru
  • ŘP skupiny B
  • Znalost práce na PC

Výhodou je

  • Praxe s prodejem nebo činností OZ

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností odborného růstu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Finanční ohodnocení odpovídající výsledkům Vaší práce
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Zdravotní volno
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty

Výkon práce: Svitavsko

Nástup možný ihned.