PRACOVNÍK ODDĚLENÍ KVALITY

poex.jpg Kontaktovat personalistu

POEX Velké Meziříčí, a.s.

Od svého vzniku (1993) se zabývá především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Velké Meziříčí

Pracovní náplň:

  • vedoucí systému HACCP
  • řízení alergenů ve výrobě
  • vystavení certifikátů kvality, prohlášení o jakosti
  • interní a externí audity
  • úzká spolupráce s oddělením vývoje při zavádění nových projektů
  • školení pracovníků (hygienické minimum, alergeny, HACCP,…)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru potravinářství, hygieny nebo chemie
  • praxe v oboru výhodou, vhodné ale i pro absolventy
  • znalost HACCP a normy IFS
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • ochota stále se vzdělávat v oboru
  • úroveň angličtiny B1
  • znalost na PC (MS Office, Outlook, Word, Excel)
  • aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti působící více jak 20 let na trhu
  • kvalitní mzdové ohodnocení

Benefity:

  • příspěvek zaměstnavatele na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na kulturní akce, obědy
  • možnost využití rekreace ve firemních apartmánech v horském středisku na Slovensku za výhodnou cenu
  • nákup výrobků za zaměstnanecké ceny
  • vánoční dárkové balíčky od zaměstnavatele
  • flexibilní pracovní doba, pouze ranní směna
  • možnost převodu soukromého telefonního čísla pod rámcovou firemní smlouvu za velice zajímavých podmínek pro sebe i rodinné příslušníky
  • možnost osobního a profesního růstu, perspektiva dlouhodobé spolupráce

O firmě:

Firma POEX Velké Meziříčí a.s. byla založena v roce 1993. Od svého vzniku se zabývá především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním. Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na velké obchodní řetězce, na maloobchodní prodej a v neposlední řadě na výrobní spolupráci s významnými výrobci potravin v České republice.