MANAŽER/KA EVROPSKÝCH PROJEKTŮ

nafigate.jpg Kontaktovat personalistu

NAFIGATE Corporation, a.s.

V oblasti nanovláken má NAFIGATE unikátní postavení na trhu. Využívá úspěšnou českou výrobní technologii Nanospider, na které vyvíjí a následně vyrábí inovativní filtry pro čištění vzduchu a vody.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Praha, platná do:  31. 05. 2021

Česká firma NAFIGATE Corporation, a.s. hledá posilu do týmu projektového managementu prestižních evropských projektů (výzvy Horizon2020 a Eurostars). Součástí práce je nejen vedení aktuálně probíhajících projektů, které jsou v České republice unikátní, ale i sledování aktuálních relevantních projektových výzev a psaní nových žádostí , a v neposlední řadě aktivní navazování po projektové spolupráce.

Jaká bude náplň práce?

  • Sdílení odpovědnosti za realizaci probíhajících evropských projektů
  • Veškerá administrativa spojená s projekty
  • Sestavování závěrečných zpráv k projektu a dozor nad jejich přípravou
  • Intenzivní komunikace s kolegy – členy projektového týmu, a s ostatními partnery projektu
  • Diseminace a propagace projektu
  • Rešerše projektových výzev a veškeré dokumentace k projektu a příprava nových projektových žádostí

Co je pro tuto práci potřeba?

  • Přírodovědně nebo environmentálně zaměřené vzdělání, výhodou je povědomí o biotechnologiích, zpracování organických odpadních surovin a biopolymerů
  • Komunikační dovednosti – budeš spojka mezi oddělením projektového managementu, dalšími odděleními firmy a ostatními partnery z Čech i zahraničí
  • Plynulá znalost AJ, využívá se na denní bázi – e-maily, video hovory, příprava zpráv, prezentace, aj.
  • Schopnost pracovat s pečlivostí a samostatně
  • Dodržování termínů a celkově přirozený time management

Co nabízíme?

  • Prestižní práce na nadnárodních projektech
  • Různorodá náplň práce (odborná práce v rámci projektového výzkumu, komunikace, administrativa, PR a další)
  • Neformální pracovní prostředí a mladý kolektiv, který rád pořádá teambuildingové akce
  • Možnost vzdělávání formou seminářů, webinářů a dalších
  • Flexibilita uzpůsobení pracovního úvazku podle svých potřeb
  • Možnost pracovních cest do zemí Evropy
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Jak se přihlásíš?

Hledáme někoho, koho práce na projektech baví a komu přináší naplnění. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, pokud je vykompenzuješ nadšením a nasazením. Můžeš nastoupit ihned a my se Ti pokusíme předat všechny potřebné informace.