VÝZKUMNÝ/VĚDECKÝ PRACOVNÍK V OBORU PĚSTOVÁNÍ LUSKOVIN

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Šumperk

Náplň práce:

  • výzkum agrotechniky luskovin, luskoobilních směsek;
  • hodnocení agroekologického významu plevelných (doprovodných) druhů v polních plodinách;
  • ověřování možností využití moderních technologií (zemědělství 4.0) pro úspěšné pěstování polních plodin.

Požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné zemědělství, směr rostlinná výroba nebo ochrana rostlin, obecná fytotechnika, případně agroekologie nebo systematická botanika,
  • aktivní znalost angličtiny – čtení a psaní odborného textu, prezentace výsledků,
  • zájem o obor, ochota ke sebevzdělávání a cíl jít za novými věcmi,
  • počítačová gramotnost (MS Office, zpracování dat).

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy s dlouhou tradicí v zemědělském výzkumu zaměřeném především na luskoviny, len, řepku, kmín, konopí,
  • zajímavou a tvůrčí práci ve vašem oboru,
  • možnost odborného růstu, podpora doktorského studia,
  • podpora aktivní účasti na mezinárodních vědeckých konferencích,
  • možnost služebního bytu,
  • dovolená 5 týdnů,
  • firemní benefity (životní a penzijní připojištění, příspěvek na obědy, služební telefon, příspěvek na dovolenou a další),
  • pružná pracovní doba.

Nástup dle dohody

Platové podmínky – mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu.