LABORANT/KA

ace-trade.png Kontaktovat personalistu

ACE Trade spol. s r.o.

Výroba kosmetických produktů a distribuce surovin pro potravinářský a farmaceutický průmysl.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Ústí nad Orlicí

Pracovní náplň:

  • Provádění chemicko-fyzikálních a mikrobiologických zkoušek u kosmetiky (vstupní, mezioperační a výstupní kontrola surovin a produktů).
  • Obsluha laboratorních zařízení.
  • Vedení dokumentace o provedených laboratorních zkouškách.
  • Práce s ERP systémem HELIOS ORANGE.
  • Spolupráce na zajištění chodu laboratoře a výroby.
  • Odběry vzorků surovin a mikrobiální kontrola.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemicko-technologického, přírodovědného nebo potravinářského směru.
  • Praxe v laboratoři výhodou - vhodné i pro absolventy.
  • Zkušenosti s HPLC analýzou výhodou.
  • Znalost metrologie výhodou.
  • Ochota učit se novým věcem a smysl pro zodpovědnost.
  • Flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
  • Znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • Zajímavá práce v moderní laboratoři.
  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Mladý dynamický kolektiv.