Content specialista se zaměřením na výživu

Typ práce: Práce na částečný úvazek
Lokalita: Brno

Jsi odborníkem ve výživě. Své znalosti neustále aktualizuješ. Sleduješ všechny novinky, které vychází z ověřených zdrojů a výzkumů. Zároveň jsi kreativní, rád píšeš. Za obsahovou správnost svého sdělení se dokážeš postavit.  Tvé texty jsou pro čtenáře nejen přínosné, ale umí i zaujmout.

Náplň práce:

  • Psaní kvalitních, čtivých vzdělávacích i jinak přínosných textů v oblasti výživy a aktivního životního stylu
  • Příprava námětů pro další obsah
  • Aktivní účast na pravidelným pondělním kreativním meetingu
  • Příprava zadání pro další kreativce (grafiky, fotografy..) k propagaci našich článků
  • Kontrola o ověřování správnosti informací obsahového marketingu

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti výživy - obor nutriční specialista výhodou
  • Schopnost psát čtivé texty, vč. korektur
  • Zájem o výživu, zdravý a aktivní životní styl
  • Praxe v práci s lidmi, tvorba jídelníčků, tréninkových plánů, empatie v řešení lidských problémů
  • Orientace a pravidelné vzdělávání se v online marketingu a brandové komunikaci

Nabízíme:

  • Kanceláře v centru Brna, flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Multisport karta, nebo ActivPass+
  • Kredity na nákupy v našem e-shopu
  • Káva, čaj a ochutnávky sortimentu na pracovišti
  • Nejrůznější teambuildingové akce, přesvědčit se můžeš na našem Instagramu @lifeataktin