POMOCNÍK POLNÍHO POKUSNÍKA

staphyt.png Kontaktovat personalistu

Staphyt

Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Měnín

Firma Staphyt hledá do svého týmu pomocníka polního pokusníka – možno i brigádně.

Náplň práce:

  • Podílí se na zakládání, ošetřování, hodnocení a sklizni pokusů GEP, GLP i odrůdových.
  • Laboratorní vyhodnocování: obsluha jednoduchých laboratorních přístrojů.
  • Balení a posílání vzorků zadavateli.
  • Práce většinou probíhají v terénu je třeba fyzické zdatnosti.

Očekáváme:

  • Uknčené středoškolské vzdělání zemědělského směru výhodou.
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
  • ŘP B.
  • ŘP T výhodou.
  • Osvědčení o používání přípravků na ochranu rostlin výhodou.
  • Znalost lokálních podniků a soukromých zemědělců výhodou.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Výhodné platové podmínky.

Nástup duben 2021.