ZOOTECHNIK/ZOOTECHNIČKA

x.jpg Kontaktovat personalistu zd_nove_mesto_na_morave.jpg

ZD Nové Město na Moravě

Zemědělské družstvo v Novém Městě na Moravě nabízí produkty rostlinné a živočišné výroby.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Nové Město na Moravě

ZD Nové Město na Moravě, družstvo hledá kolegu/kolegyni na pozici ZOOTECHNIK/ZOOTECHNIČKA.

Co vás čeká:

  • zajištění chodu živočišné výroby se základním stádem 630 ks dojnic českého strakatého skotu,
  • zajištění plnění uzavřeného obratu stáda,
  • dohled nad zdravotním stavem zvířat a welfare,
  • sestavování plánů směn,
  • vypracování osobního ohodnocení pro pracovníky živočišné výroby,
  • vedení provozní dokumentace a evidence,
  • práce na počítači,
  • rozbory kontroly užitkovosti,
  • konzultace s ošetřujícím veterinárním lékařem.

Zaměstnanecké výhody, benefity, nabízíme:

  • příjemné a klidné pracovní prostředí s dobrým kolektivem,
  • jednosměnný provoz,
  • dotované stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • finanční příspěvek na dovolenou.

Požadavky:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zemědělství.

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • kladný vztah ke zvířatům,
  • v případě potřeby ochota práce i mimo pracovní dobu,
  • praxe v chovu skotu s tržní produkcí mléka výhodou,
  • spolehlivost,
  • zodpovědnost za odvedenou práci,
  • samostatnost.