TECHNOLOG VÝVOJE POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROBKŮ

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Lipník nad Bečvou

Well Well Potraviny s.r.o. (společnost, která vyrábí veganské produkty v moderní budově v CT Parku v Lipníku nad Bečvou) hledá

TECHNOLOGA VÝVOJE POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROBKŮ

Co nabízíme:

  • NÁSTUP IHNED,
  • práci na plný úvazek,
  • práci v mezinárodním týmu, který se stará o rozvoj zaměstnanců a dobrou atmosféru v organizaci,
  • příležitosti pro profesionální rozvoj, školení,
  • vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti,
  • zaměstnání v dynamicky se rozvíjejícím odvětví s budoucností, která je zaměřena na zdravou výživu a péči o životní prostředí,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny.

Co požadujeme:

  • Vzdělání - vyšší odborné (potravinářství),
  • znalosti - praktické znalosti problematiky přísad, zpracování, vybavení, znalost příslušných právních předpisů (pro bezpečnost výroby potravin, označování, HACCP a jiné systémy kvality),
  • profesní zkušenosti - min. 2 roky zkušeností s prací v potravinářství v oddělení výzkumu a vývoje výhodou,
  • jazykové znalosti - angličtina, (ruština, ukrajinština, znalost polštiny výhodou),
  • řidičský průkaz - kategorie B výhodou,
  • Schopnosti - práce v týmu, inovativní myšlení, analytické schopnosti, ochotu učit se a rozvíjet se.

Náplň práce:

  • Účast na kreativních projektech vytváření inovativních produktů nebo zavádění nových technologií v závodě,
  • počáteční a konečné výpočty nákladů na materiál a procesy pro nové výrobky,
  • tvorba technologické dokumentace a účast na školení výrobních zaměstnanců v oblasti technologických pokynů,
  • analýza technologických problémů ve výrobě a zlepšování technologických procesů,
  • monitorování trhu surovin a potravinářských přídatných látek, účast na seminářích, veletrzích, studium dostupné literatury, projekty "desk - research",
  • testování nových surovin, obalů a průmyslových řešení.