REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE

REMA_logo.jpg Kontaktovat personalistu

REMA Systém, a.s.

Hlavním smyslem činnosti REMA Systému je ochrana životního prostředí zabezpečením efektivní recyklace odpadů elektrických a elektronických zařízení (OEEZ).

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Praha

Pokud hledáte smysluplnou práci, kde se nemusíte s konkurencí přetahovat o klienty, nepřehlédněte právě otevřenou pozici regionálního zástupce. Jsme nejrychleji rostoucí kolektivní systém pro elektrozařízení a s našimi partnery spolupracujeme na základě férových podmínek. Nabízíme práci s vysokou přidanou hodnotou v lukrativním odvětví.

Náplň práce:

  • komunikace s partnery, udržování dlouhodobých vazeb
  • vyhledávání obchodních příležitosti a jednání s klienty
  • spolupráce s realizačním týmem
  • regionální působnost – Praha, kraje Středočeský a Pardubický

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup, samostatnost
  • dobré vystupování
  • znalost problematiky odpadového hospodářství výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • MS Office

Nabízíme:

  • Home office
  • smlouvu na IČ
  • dobré finanční ohodnocení
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • skvělý tým
  • mobilní telefon, laptop, vozidlo k práci
  • nástup dohodou

Místo pracoviště: Home office – Praha, kraje Středočeský a Pardubický

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: práce na živnostenský list