INSPEKTOR

Typ práce: Zástup za mateřskou dovolenou
Lokalita: Opava, platná do:  08. 02. 2021

Odbor terénní inspekce, Oddělení terénní inspekce Opava, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

Inspektor

Náplň práce:

  • dozor nad plněním povinností na úseku ochrany před zavlékáním a šířením škodlivých organismů (ŠO),
  • odborné šetření při podezření z výskytu regulovaných ŠO,
  • příprava podkladů pro řízení o mimořádných rostlinolékařských opatřeních,
  • místní šetření pro řízení o oprávnění k vydávání rostlinolékařských pasům,
  • monitoring a průzkum výskytu ŠO,
  • základní detekce a diagnostika ŠO, odběr úředních vzorků,
  • dílčí úkony při provádění kontroly rozmnožovacího materiálu.

Požadavky:

  • vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu v oboru zemědělství, lesnictví nebo biologie, specializace rostlinolékařství výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B

Nástup: březen 2021 nebo dle dohody.

Pracovní poměr: doba určitá, zástup za rodičovskou dovolenou (prosinec 2023).

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně.

Pracovní doba: pružná.

Platové zařazení: 11. platová třída.

Místo výkonu práce: Opava.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc,
  • příspěvek na stravování formou stravenek,
  • příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity,
  • možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace,
  • stabilitu zaměstnání.