TECHNOLOG – MANAŽER/KA KVALITY

frigonova.jpg Kontaktovat personalistu

Frigonova, s.r.o.

FRIGONOVA s.r.o. je významný evropský zpracovatel mořských ryb a dodavatel široké nabídky výrobků jedinečné kvality. Hlavním cílem společnosti je nabízet kvalitu v souladu s respektováním principů trvale udržitelného rozvoje moří a oceánů.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Mikulov

Potravinářská firma FRIGONOVA s.r.o. MIKULOV, zabývající se zpracováním kuřecích produktů a mořských ryb přijme TECHNOLOGA – MANAŽERA/KU KVALITY

Pracovní náplň:

  • kontrola jakosti přijatých surovin a hotových výrobků, vedení související dokumentace, dohled nad dodržováním technologických postupů, pořádku na pracovišti a dodržování předpisů BOZP a PO, vývoj nových výrobků a jejich zavádění do výroby dle platné legislativy, spolupráce při zavádění nových strojů a zařízení do výroby, kontrola bezpečnosti potravin a výrobní hygieny, vedení dokumentace HACCP.

Požadavky:

  • výborná znalost na PC, komunikativnost, organizační schopnosti, znalost AJ podmínkou, znalost  platných legislativních zákonů, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.