SPECIALISTA VÝVOJE POTRAVINÁŘSKÝCH PRODUKTŮ

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Lipník nad Bečvou

WELL WELL Potraviny s.r.o. hledá

Specialisty vývoje potravinářských produktů

Co nabízíme?

  • NÁSTUP IHNED
  • dlouhodobou práci na DPP i HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den

Co požadujeme?

  • Vzdělání – vyšší odborné (potravinářství), je vhodné i pro studující
  • Znalosti - praktické znalosti problematiky přísad, zpracování, vybavení, znalost příslušných právních předpisů (pro bezpečnost výroby potravin, označování, HACCP a jiné systémy kvality); znalost zákona o výrobě a uvádění potravin na trh v Evropské unii, znalost výroby potravinářských výrobků, technologických postupů, strojů, zejména v masném průmyslu
  • Požadovaná oprávnění - platný potravinářský průkaz , profesní zkušenosti - praxe v potravinářství výhodou (masná technologie výhodou, práce v oddělení výzkumu a vývoje výhodou)
  • Znalost programu - Microsoft office (Word, Excel), Outlook
  • Jazykové znalosti - čeština, angličtina, znalost polštiny výhodou
  • Řidičský průkaz - kategorie B výhodou
  • Schopnosti - Pozitivní postoj vůči sobě a okolí, práce v týmu, otevřená a profesionální komunikace s externím i interním klientem, analytické schopnosti a schopnost vyvodit závěry, orientace na dosažení celofiremních cílů a cílů týkajících se pracovní pozice, organizace a kontrola práce.

Náplň práce:

  • Účast na plánování a koordinace procesu vývoje nových produktů nebo nových receptur pro stávající produkty
  • Analýza technologických problémů ve výrobě, testování řešení a přizpůsobování technologických procesů
  • Účast na zlepšování stávajících produktů
  • Analýza receptur a testování nových dostupných složek a technologických procesů pro zlepšení výrobku
  • Spolupráce s marketingovým oddělením skupiny v oblasti nových produktů, nových receptů nebo nových balení
  • U nových produktů poskytnutí údajů o kalkulaci počátečních nákladů (týkající se složek, balení a základních procesů)
  • Školení zaměstnanců výroby v rámci implementace technologických změn nebo nových produktů do výroby
  • Tvorba a aktualizace technologických směrnic a postupů
  • Monitoring a vyhodnocování stavu našich i konkurenčních produktů na základě stanovených kritérií