NABÍDKA STÁŽE

fefac.png Kontaktovat personalistu

FEFAC aisbl

Evropská federace výrobců krmných směsí (FEFAC) je hlasem evropského průmyslu krmných směsí a premixů. FEFAC zastupuje 28 národních asociací výrobců krmných směsí a premixů pro zvířata určená k produkci potravin ve 27 evropských zemích.

Typ práce: Stáž
Lokalita: Brusel, Belgie

Evropská federace výrobců krmných směsí (FEFAC) je hlasem evropského průmyslu krmných směsí a premixů. FEFAC zastupuje 28 národních asociací výrobců krmných směsí a premixů pro zvířata určená k produkci potravin ve 27 evropských zemích.

Hledáme stážisty na 3 – měsíční stáž. Pozice nabízí vynikající praktické zkušenosti s institucionální advokacií v EU, zejména v oblasti agropotravinářského řetězce a krmivářského průmyslu EU. Stáž ve FEFAC bude kombinací pohledů na rozhodování EU a konzultací zúčastněných stran, interakcí mezi různými odvětvími a partnery krmivového řetězce, metodické aspekty udržitelnosti (vývoj indikátorů udržitelnosti), právní předpisy EU a propojení politiky a technické práce.

Stáž bude probíhat v našich kancelářích v srdci Evropské čtvrti v Bruselu, v rámci polyfunkčního a mezinárodního týmu a poskytne unikátní příležitost zapojit se do dynamického a proaktivního odvětví. Vzhledem k restrikcím souvisejícím s pandemií COVID 19 jsme také připraveni poskytnout zkušenost se vzdálenou stáží.

Domníváme se, že můžeme poskytnout neocenitelný zasvěcený pohled na krmivářský průmysl jako vstupní bod v živočišném řetězci a současně dát příležitost k interakci zúčastněných stran našeho odvětví.

Životopisy zainteresovaných studentů přijímáme na adrese: fliber@fefac.eu

Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy FEFAC aisbl

Žádné další nabídky práce nejsou k dispozici.