POMOCNÝ AGRONOM DO MODERNÍHO HIGH TECH SKLENÍKU

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Mutěnice

Farmarket s.r.o., člen družstva Čerstvě utrženo, skleník Mutěnice, lokální producent skleníkových rajčat hledá do svého týmu pomocného agronoma

Jedná se o pozici "Pomocný agronom do moderního high tech skleníku pro skleník Mutěnice"

Náplň práce:

  • Celková péče o rostliny – agrotechnika, bioochrana.
  • Řízení klimatu ve skleníku.
  • Plánování a organizace práce operátorů skleníku.
  • Kontrola kvality, hodnocení práce operátorů.
  • Školení nových operátorů.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání.
  • AJ nebo NJ na dobré úrovni (intermediate) – komunikace s poradcem na denní bázi.
  • Samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti.
  • Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost.
  • Aktivní přístup k plnění úkolů.
  • Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:

  • Zaškolení v jednotlivých pracovních operacích.
  • Trvalý pracovní poměr založený na osobním přístupu a vzájemné důvěře.
  • Práce v jednosměnném provozu.
  • Nástupní základní mzda 25.000,- - 35.000,-, možnost dosažení výkonnostní odměny.
  • Příspěvek na dopravu a stravování, zvýhodněný nákup produktů a výrobků, firemní telefon a firemní NTB.