TERÉNNÍ INSPEKTOR (VSETÍN)

logo-szif.jpg Kontaktovat personalistu

Státní zemědělský intervenční fond

V souvislosti se vstupem SZIF pod zákon se v naší organizaci vytvořilo mnoho nových pracovních pozic pro odborníky v různých oborech. Aby SZIF mohl řádně plnit stanovené úkoly, potřebuje kvalitní zaměstnance.

Typ práce: Zástup za mateřskou dovolenou
Lokalita: Vsetín, platná do:  06. 11. 2020
Náplň práce:
  • terénní inspektor provádí kontroly na místě u žadatelů v PP, HRDP, SOT, ND, PRV v rámci IACS podle stanovených postupů a dle plánu kontrol, zpracovává kontroly a zadává jejich výsledky do informačního systému,
  • terénní inspektor také spolupracuje při zobecňování nálezů z kontrol.
Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřené na zemědělství a ekonomii,
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Nabízíme:
  • systemizovaná platová třída 11., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů,
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD/RD),
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc ,
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den ,
  • pružná pracovní doba ,
  • přátelský a inspirativní tým odborníků ,
  • možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů),
  • mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu,
  • karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání),
  • jsme zprostředkovatelem karty MultiSport.

Termín pro podání žádostí: do 6. 11. 2020.