ZPRACOVATEL VODOHOSPODÁŘSKÝCH A KRAJINNÝCH PROJEKTŮ

logo.png.jpg Kontaktovat personalistu

ENVIPARTNER, s.r.o.

Společnost ENVIPARTNER, s.r.o. poskytuje široké spektrum služeb, věnované dotačnímu poradenství, krizovému řízení, vývoji GIS aplikací a správě dat a mapových portálů sloužících nejen k pasportizaci.

Typ práce: Brigáda
Lokalita: Brno

Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici zpracovatele vodohospodářských a krajinných projektů. Pozice je určena především pro studenty 2. a 4. ročníku oborů Pozemkové úpravy, Krajinné inženýrství atp.

Náplň práce:

  • zpracování textových i grafických částí vodohospodářských a krajinných projektů,
  • zpracování relevantních dat v GIS a CAD programech,
  • zpracování a sběr dat pasportů vodovodů a kanalizací,
  • tvorba hydrologických a erozních analýz,
  • terénní průzkumy,
  • vizualizace dat prostřednictvím geoportálu WEGAS.

Požadujeme:

  • základní znalost problematiky protipovodňové a protierozní ochrany,
  • základy práce s GIS a CAD programy (ArcGIS, QGIS, Autocad atp.),
  • výhodou základní znalost programů HEC-RAS, HEC-HMS, GRASS GIS, Atlas DMT atp.,
  • zájem o vodu v krajině,
  • samostatnost a pečlivost,
  • týmové zaměření.

Nabízíme:

  • práci pro studenty 2. a 4. ročníku,
  • různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu,
  • pracoviště v Brně,
  • flexibilní možnost práce z domova (po zapracování),
  • možnost kariérního růstu a uplatnění po ukončení studia.

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem. Předpokládaný nástup listopad 2020.