OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SE ZAMĚŘENÍM NA PRODEJ VETERINÁRNÍCH LÉČIV A PŘÍPRAVKŮ

alvetra.jpg Kontaktovat personalistu

WERFFT, spol. s r.o.

Dovozce veterinárních přípravků.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Brno

WERFFT, spol. s r.o., dovozce veterinárních přípravků, hledá obchodního zástupce.

Baví tě obchod, rád(a) komunikuješ? Zajímají tě zvířata a péče o jejich zdraví? Jsi aktivní, máš rád(a) rychlé tempo a organizování je tvá silná stránka? Umíš rychle reagovat a chceš prostor pro vlastní realizaci v dynamickém prostředí? Staň se posilou našeho obchodního týmu se zaměřením na prodej veterinárních léčiv a přípravků.

Náplň činnosti:

  • péče a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků z řad veterinárních lékařů,
  • vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí,
  • návštěvy specializovaných pracovišť, vedení obchodních schůzek,
  • tvorba obchodních nabídek,
  • prezentace produktů na společenských a prodejních akcích,
  • region východní Čechy a severní Morava.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - veterinární a farmaceutické výhodou, případně zemědělský, přírodovědný směr,
  • prozákaznický a obchodně orientovaný přístup,
  • vysoká míra samostatnosti,
  • velmi dobrý ústní a psaný projev,
  • řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat.

Nabízíme:

  • co neumíš, rádi Tě naučíme,
  • zajímavé finanční ohodnocení vázané na počet schůzek a výsledky prodeje,
  • den, co ti uběhne raz dva, protože budeš mít spoustu práce,
  • maximální flexibilitu pracovní doby,
  • formu spolupráce dlouhodobé smlouvy s OSVČ,
  • zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem,
  • pracovní vybavení odpovídající náročné pozici (služební automobil, telefon, IT vybaven),
  • důkladné zaškolení a mentoring,
  • nástup možný ihned.