POLNÍ POKUSNÍK

staphyt.png Kontaktovat personalistu

Staphyt

Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Měnín / vloženo 5.3.2020

Firma Staphyt hledá do svého týmu pomocníka polního pokusníka – možno i brigádně

Náplň práce:

  • podílí se na zakládání, ošetřování, hodnocení a sklizni pokusů GEP, GLP i odrůdových,
  • laboratorní vyhodnocování: obsluha jednoduchých laboratorních přístrojů,
  • balení a posílání vzorků zadavateli,
  • práce většinou probíhají v terénu je třeba fyzické zdatnosti.

Očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání zemědělského směru výhodou,
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,
  • ŘP B,
  • ŘP T výhodou,
  • osvědčení o používání přípravků na ochranu rostlin výhodou,
  • znalost lokálních podniků a soukromých zemědělců výhodou.

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • výhodné platové podmínky.

Nástup duben 2020