LABORANT

logo-penam.jpg Kontaktovat personalistu

PENAM, a.s.

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Znojmo, Kroměříž, Vojkovice / vloženo 4.3.2020


Máte povědomí o laboratorní práci? Zajímalo by vás uplatnění v potravinářství? Tak to by vás mohla zajímat práce u nás. Třeba ve Znojmě, Kroměříži či Vojkovicích.

Na srdci nám leží vysoká kvalita našeho pečiva, a proto si ve vlastních mlýnech meleme vlastní mouku. Ohlídat kvalitu surovin i výrobků nám pomáhají naši kolegové LABORANTI. Pojďte se stát jedním z nich!

Co ta práce obnáší?

  • Laborant se u nás každý den stará o odběry vzorků a jejich analýzu.
  • Kontroluje jakost suroviny i výrobků a provádí jejich vyhodnocování. Do práce chodí časně, na mlýně jsme totiž ranní ptáčata, ale o to dřív se jde domů.

Co je potřeba umět?

  • Neměly by vám chybět alespoň základy práce v laboratoři, pečlivost a samostatnost.
  • Pokud víte i něco o problematice systému řízení jakosti, nebo systému HACCP, tak budeme nadšení. Ale nebojte se, nehodíme Vás do vody a postupně se zaučíte.

Proč to upéct zrovna s námi?

  • Děláme smysluplnou práci, která má budoucnost. V PENAMu pečeme chleba pro každou pátou rodinu v zemi.Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy PENAM, a.s.

logo-penam.jpg INSPEKTOR JAKOSTI