JUNIOR TECHNOLOG/-ŽKA

deva.jpg Kontaktovat personalistu

Deva Nutrition a.s.

Přední evropský výrobce dětské výživy.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Nové Město nad Metují / vloženo 17.2.2020

Přední evropský výrobce dětské výživy se zajímavými investičními plány hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, kteří mají zájem získat zkušenosti v rámci výrobního podniku a pod vedením zkušených kolegů.

Náplň práce:

  • odpovědnost za přípravu, správnost a úpravu receptur,
  • spolupráce při vytváření nových technologických, pracovních a sanitačních postupů,
  • účastnit se provozních zkoušek,
  • dohlížet na výrobní proces, kontrolovat výrobek po celou dobu výroby především z hlediska jakosti,
  • provádět finální kontrolu hotového výrobku, připravovat a účastnit se senzorického hodnocení běžné výroby,
  • provádět nastavení a kontrolu procesních parametrů, kontrola CCP (funkčnost, dokumentace),
  • vést předepsanou dokumentaci nutnou k uvolnění výrobku,
  • řešit a evidovat vzniklé neshody ve výrobě a informovat odpovědné pracovníky, navrhovat nápravná opatření,
  • pravidelně proškolovat zaměstnance v oblasti GHP, GMP, v oblasti Food Safety, HACCP atd.,
  • práce ve 3 směnném provozu.

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • nástupní mzda od 25 000,- Kč + prémie,
  • 5 týdnů dovolené,
  • mobilní telefon,
  • firemní benefity – stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní poj. a další,
  • nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadujeme:

  • SŠ, popř. VŠ potravinářského směru,
  • AJ na pokročilé úrovni (slovem i písmem),
  • výbornou znalost MS Office,
  • komunikační o organizační dovednosti, týmovou práce,
  • flexibilitu a aktivní přístup.