AGRONOM NA BIO FARMĚ

agrocentrum_lainka.jpg Kontaktovat personalistu

Agrocentrum Lainka s.r.o.

Společnost působí na trhu se zemědělskou technikou.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Vstiš / vloženo 31.1.2020

AGRONOM na BIO - farmě ve Vstiši

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení rostlinné výroby a vedení agendy,
  • obiloviny, luskoviny, olejniny, bylinky a zelenina,
  • biodynamické preparáty - Demeter,
  • moderní farma, stroje a zázemí.

NABÍZÍME:

  • finanční ohodnocení 45.000,-Kč/měsíc + odměny,
  • služební automobil (i pro soukromé účely),
  • notebook a telefon,
  • 25 dní dovolené,
  • možnost přespání na farmě,
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení na BIO a stálý přístup k potřebným informacím.

POŽADUJEME:

  • kladný vztah k přírodě a BIO hospodaření,
  • SŠ, B, T,
  • německý jazyk aktivně povinnost (komunikace s poradcem ze SRN),
  • nástup možný ihned.