dekra_logo.jpg SPECIALISTA BOZP/PO

Kontaktovat personalistu

DEKRA CZ a.s.

Společnost DEKRA je špičkovou mezinárodní organizací poskytující expertní služby v oblasti bezpečnosti. Vlastními vědomostmi a prací přispíváme důležitou měrou k prevenci nehod a ochraně životů v globálním měřítku.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 14.1.2020

SPECIALISTA BOZP/PO

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky – výkon činnosti bezpečnostního poradce (OZO) BOZP/PO
  • odborné návštěvy/kontrolní audity u přidělených zákazníků v dané lokalitě
  • zpracovávání dokumentace o provedených činnostech
  • provádění příslušných školení z oblasti BOZP/PO

Požadujeme:

  •  min. středoškolské vzdělání s maturitou, technického směru (vysokoškolské vzdělání výhodou)
  • pedagogické schopnosti
  • řidičský průkaz B - aktivní řidič
  • znalost Microsoft Excel, Word, Powerpoint
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • znalosti z oblasti podnikové ekologie a odpadového hospodářství výhodou

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení pro výkon bezpečnostního poradce
  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • zaměstnání na HPP
  • pružná pracovní doba
  • možnost spolupráce na projektech v oblasti dopravy, chemie a ekologie
  • zdokonalení se v obchodní činnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
  • místo pracoviště: Brno nebo Praha

Očekávaný nástup: co nejdříve, případně dle dohody

DEKRA CZ a.s., www.dekra.cz