x.jpg OŠETŘOVATEL(KA) ZVÍŘAT/OPERÁTOR(KA) SKLADU

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Velké Hostěrádky / vloženo 7.1.2020

Ekofarma VH Agroton s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Ošetřovatel(ka) zvířat/operátor(ka) skladů na hlavní pracovní poměr/částečný úvazek.

Náplň práce:

  • krmení prasat (automatizovaná linka) a ovcí,
  • obsluha posklizňové linky – čištění a dosoušení plodin,
  • manipulační práce ve skladu krmiv a zrnin – příjem a výdej komodit,
  • údržba zeleně v areálu ekofarmy.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. T nebo strojní průkaz (sk +-Kolové nakladače),
  • Zkušenosti s prací v zemědělství,
  • Svářečský průkaz výhodou, ale ne podmínkou,
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost,
  • Ekologické cítění, když už u nás chcete pracovat.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti,
  • Příspěvky na profesní růst,
  • Hodinový základ + prémie + placené přesčasy, svátky, aj. (dle zkušeností),
  • Roční bonus v naturáliích – vykrmené bioprase,
  • Finanční roční bonus,
  • Možnost nakupovat biopotraviny za zvýhodněnou cenu,
  • Možnost ubytování,
  • Stravování na farmě.

Práce je vhodná i pro absolventy zemědělských oborů bez praxe. Se zapracováním Vám pomůžeme.

Termín nástupu: únor / březen – dle domluvy.