logo.png.jpg PROJEKTOVÝ MANAŽER

Kontaktovat personalistu

ENVIPARTNER, s.r.o.

Společnost ENVIPARTNER, s.r.o. poskytuje široké spektrum služeb, věnované dotačnímu poradenství, krizovému řízení, vývoji GIS aplikací a správě dat a mapových portálů sloužících nejen k pasportizaci.

Typ práce: Brigáda, Lokalita: Brno / vloženo 7.1.2020

Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici projektového manažera.

Náplň práce:

  • zpracování projektových žádosti a podkladů k dotačním projektům,
  • tvorba strategických a koncepčních dokumentů pro místní samosprávy,
  • administrativní činnost v oblasti řízení projektů,
  • komunikace se zástupci místních samospráv,
  • práce s dotačním systémem MS2014+.

Požadujeme:

  • analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, důslednost, koncepční myšlení,
  • ochotu učit se novým dovednostem,
  • výborná znalost práce na PC (MS Office),
  • základní znalost fungování místních samospráv,
  • schopnost práce s veřejně dostupnými datovými zdroji.

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na zkrácený úvazek/brigádu (cca 20 hodin týdně),
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • motivační finanční ohodnocení,
  • práci v kanceláři v centru Brna (po zaučení částečná možnost home office),
  • přátelský kolektiv.

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem.

Předpokládaný nástup leden/únor 2020.