su_logo.jpg OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ODBORNÝ PORADCE

Kontaktovat personalistu

SAATEN-UNION CZ s.r.o. a Rapool CZ s.r.o.

Společnosti SAATEN-UNION a Rapool jsou na českém osivářském trhu čelní hráči v segmentu odrůd pšenice ozimé, řepky ozimé i dalších kulturních druhů.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Střední Morava / vloženo 27.11.2019

Šlechtitelsko-osivářská společnost se sídlem v Šaraticích u Brna s předním postavením na českém trhu přijme

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE / ODBORNÉHO PORADCE

Místo výkonu práce: Střední Morava

Hlavní náplň práce:

  • Obchodní činnost v sektoru osiv a odborné poradenství pro pěstitele obilovin, řepek a dalších plodin z portfolia.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání.
  • Dobré obchodní a komunikační schopnosti.
  • Aktivní a zodpovědný přístup.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz.

Nabízíme:

  • Zázemí renomované zahraniční firmy.
  • Odborný růst v dynamicky se rozvíjející firmě.
  • Stabilitu a perspektivu.
  • Vysoké finanční ohodnocení.
  • Služební PC, telefon a automobil pro služební i soukromé použití.