staphyt.png POLNÍ POKUSNÍK

Kontaktovat personalistu

Staphyt

Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Měnín / vloženo 8. 11. 2019

Firma Staphyt.s.r.o. hledá do svého týmu
POLNÍHO POKUSNÍKA

Náplň práce:

  • Zabezpečovat polní pokusy s různými zemědělskými plodinami, spojené s testováním přípravků na ochranu rostlin.
  • Zajišťovat a vykonávat hodnocení pokusů v souladu s požadavky GEP (Good Experimental Practice).
  • Podílet se na zakládání, ošetřování a sklizni pokusů.
  • Pracovat v terénu dle potřeby.
  • Podílet se na zpracování výsledků a jejich předávání spolupracujícím partnerským organizacím.

Očekáváme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zemědělského směru.
  • Přehled v oblasti agronomie, ochrany plodin a znalost principů polního pokusnictví.
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • ŘP sk. B, T.
  • Uživatelská znalost PC.
  • Přehled lokálních podniků, samostatně hospodařících zemědělců a znalost jejich praxe vítány.

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti.
  • Možnost osobního rozvoje a růstu.
  • Flexibilní pracovní doba.

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou