su_logo.jpg VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Kontaktovat personalistu

SAATEN-UNION CZ s.r.o. a Rapool CZ s.r.o.

Společnosti SAATEN-UNION a Rapool jsou na českém osivářském trhu čelní hráči v segmentu odrůd pšenice ozimé, řepky ozimé i dalších kulturních druhů.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Šaratice / vloženo 7.11.2019

Šlechtitelsko-osivářská společnost s předním postavením na českém trhu přijme
VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Místo výkonu práce: Šaratice u Brna

Hlavní náplň práce:

  • Řízení ekonomického úseku
  • Příprava finančních zpráv pro vedení společnosti
  • Zpracování dokladů pro účetní firmu
  • Evidence a správa bankovních dokladů

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint)
  • Schopnost aktivně samostatně pracovat
  • Znalost angličtiny nebo němčiny
  • Podmínkou je základní orientace v účetnictví

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí renomované a stabilní zahraniční firmy
  • Flexibilní pracovní dobu s možnosti home office
  • Profesní růst v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení - mzda: 45-55 tis. Kč
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Dlouhodobou perspektivu a stabilitu