logo-szif.jpg REFERENT ODDĚLENÍ FYZICKÝCH KONTROL NA MÍSTĚ IACS, ODBORNÝ RADA (PRAHA)

Kontaktovat personalistu

Státní zemědělský intervenční fond

V souvislosti se vstupem SZIF pod zákon se v naší organizaci vytvořilo mnoho nových pracovních pozic pro odborníky v různých oborech. Aby SZIF mohl řádně plnit stanovené úkoly, potřebuje kvalitní zaměstnance.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 7.11.2019, platná do:  24. 11. 2019

REFERENT ODDĚLENÍ FYZICKÝCH KONTROL NA MÍSTĚ IACS, ODBORNÝ RADA (PRAHA)

Náplň práce:

  • referent analyzuje legislativu České republiky a Evropské unie za účelem vytváření a aktualizace kontrolních systémů/postupů pro ověřování podmínek svěřených opatření. Zajišťuje školení terénních inspektorů v rámci Regionálních odborů SZIF, kteří provádějí kontroly. Referent ověřuje v terénu dodržování kontrolních systémů/postupů prováděných terénními inspektory. V terénu referent pracuje s měřickými přístroji (GPS Trimble) a následně zpracovává naměřená data. Tvoří závěrečné a výroční zprávy založené na analýze výsledků za kontrolní období v rámci svěřených opatření.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:

  • systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů,
  • služební poměr na dobu neurčitou,
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí),
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den,
  • pružná služební doba,
  • přátelský a inspirativní tým odborníků,
  • možnost profesního růstu (možnost účasti na zahraničních školení v anglickém jazyce, osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů),
  • mobilní telefon s neomezeným voláním včetně 1,5 GB internetu,
  • karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání) - jsme zprostředkovatelem karty MultiSport,
  • ochranné pracovní pomůcky pro letní i zimní období, příp. i očkování.

Předpokládaný termín nástupu: 1. 1. 2020

Informace o vyhlášení ZDE