integra.jpg ZOOTECHNIK/ZOOTECHNIČKA – VEDOUCÍ FARMY (PRODUCTION MANAGER)

Kontaktovat personalistu

INTEGRA, a.s.,

INTEGRA, a.s. je českým distributorem špičkových produktů divize nosnic společnosti Hendrix Genetics.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Žabčice / vloženo 23.10.2019

Společnost INTEGRA, a.s. zabývající se produkcí jednodenních kuřat nosného typu a násadových vajec, hledá nového kolegu na pozici:
ZOOTECHNIK/ZOOTECHNIČKA – VEDOUCÍ FARMY (PRODUCTION MANAGER)

Požadujeme:

  • Samostatnost a zodpovědný přístup k plnění úkolů.
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.
  • Základní znalost anglického jazyka.
  • Znalost práce na PC (Excel, Word).
  • Flexibilita, komunikativnost.
  • Schopnost vést kolektiv zaměstnanců.

Nabízíme:

  • Nástupní plat 25.000Kč + osobní ohodnocení.
  • Práce na HPP v jednosměnném provozu.
  • Přátelský kolektiv.
  • Vzdělávání (příspěvek na studium jazyka, školení a semináře, účast na konferencích, vzdělávání a sdílení informací v rámci  společnosti Hendrix – Genetics).
  • Možnost profesního růstu.

Náplň práce:

  • Vedení menšího pracovního týmu.
  • Dohled nad zdravotním stavem a welfare zvířat.
  • Vedení provozní dokumentace.
  • Nastavování a kontrola technologických postupů.
  • Celková správa a udržování majetku.

Další nabídky od firmy INTEGRA, a.s.,