ukzuz.jpg SPECIALISTA POR

Typ práce: Zástup za mateřskou dovolenou, Lokalita: Brno / vloženo 9.10.2019, platná do:  25. 10. 2019

Odbor přípravků na ochranu rostlin, Oddělení koordinace odborného hodnocení  vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici
SPECIALISTA POR

Náplň práce:

  • Koordinace odborného hodnocení přípravků, účinných látek, safenerů a synergentů.
  • Vyřizování žádostí o povolení přípravků na ochranu rostlin, vedení správního řízení.
  • Vypracování zpráv o hodnocení přípravků na ochranu rostlin a účinných látek v českém i anglickém jazyce.
  • Komunikace se zástupci výrobců přípravků, povolovacích úřadů jiných členských zemí v českém i anglickém jazyce.
  • Práce s žádostmi a jinými dokumenty v českém i anglickém jazyce.
  • Práce s databázovým systémem a kancelářským SW (MS OFFICE).
  • Účast na jednáních a pracovních cestách v zahraničí.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.
  • Odborné zaměření vzdělání – zemědělství a lesnictví a veterinární vědy a nauky, biologické a chemické obory, právo a právní vědy.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc.
  • Příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity.
  • Možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace.
  • Stabilitu zaměstnání.

Nástup: listopad 2019 nebo dle dohody.

Pracovní poměr: dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) do října 2022.

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně.

Pracovní doba: pružná.

Platové zařazení: plat podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 11. platová třída.

Místo výkonu práce: Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno.