logo.png.jpg ZPRACOVATEL PASPORTIZACE

Kontaktovat personalistu

ENVIPARTNER, s.r.o.

Společnost ENVIPARTNER, s.r.o. poskytuje široké spektrum služeb, věnované dotačnímu poradenství, krizovému řízení, vývoji GIS aplikací a správě dat a mapových portálů sloužících nejen k pasportizaci.

Typ práce: Práce na částečný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 3.10.2019

Brněnská společnost ENVIPARTNER, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici
ZPRACOVATELE PASPORTIZACE.

Pozice je určena především pro studenty 2. - 4. ročníků.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro terénní šetření,
  • sběr dat pasportů v terénu (veřejná zeleň, infrastruktura, městský mobiliář),
  • zpracování relevantních dat v GIS programech,
  • základní analýza dat v prostředí MS Excel,
  • zpracování textových a mapových částí pasportů,
  • vizualizace dat prostřednictvím webové mapové prohlížečky.

Požadujeme:

  • základy práce s GIS programy (ArcGIS, QGIS, atp.),
  • samostatnost a pečlivost,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • týmové zaměření.

Nabízíme:

  • práci pro studenty 2. - 4. ročníků,
  • různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu,
  • pracoviště v Brně,
  • flexibilní možnost práce z domova (po zapracování),
  • možnost kariérního růstu a uplatnění po ukončení studia.

Forma spolupráce a ohodnocení závisí na dohodě s vybraným uchazečem. Předpokládaný nástup říjen 2019.