dek.jpg VÝZKUM A VÝVOJ VEGETAČNÍCH STŘECH A FASÁD

Typ práce: Brigáda, Lokalita: Brno / vloženo 3.10.2019

Holdingová společnost DEK a.s. hledá pro oddělení výzkumu a vývoje kolegu/kolegyni na dlouhodobou brigádu zaměřenou na:
VÝZKUM A VÝVOJ VEGETAČNÍCH STŘECH A FASÁD

Místo výkonu práce:

  • Brno.

Pracovní náplň:

  • výzkum a vývoj vegetačních střech a fasád,
  • spolupráce na dalších výzkumných projektech,
  • analýzy, rešerše a návrhy,
  • realizace experimentálních modelů,
  • spolupráce při vývoji nových produktů,
  • práce v terénu i kanceláři.

Požadujeme:

  • zájem o vědu a inovace,
  • technické a tvůrčí myšlení, samostatnost, flexibilitu,
  • aktivní přístup, zodpovědnost,
  • znalost anglického jazyka,
  • vhodné zejména pro studenty 1. - 4. ročníků VŠ.

Nabízíme:

  • získání odborné praxe pod vedením specialistů v oboru,
  • možnost profesního růstu,
  • mladý kolektiv,
  • prostředí silné a stabilní firmy,
  • možnost prosadit své tvůrčí myšlenky,
  • používání moderních technologií (např.  3D tisk),
  • možnost zpracování diplomové (disertační) práce,
  • pracovní smlouva na DPČ,
  • úprava pracovní doby dle možností během studia.