FYP.jpg BRIGÁDA - ŘIDIČ, OBSLUHA SÁZECÍHO STROJE

Typ práce: Brigáda, Lokalita: Celá ČR / vloženo 17.9.2019

Nizozemská firma, přední dodavatel služeb v oblasti realizace mechanizované výsadby kvetoucích cibulovin, hledá pracovníka na období podzimní výsadby.

Náplň práce:

  • Obsluha soupravy traktor – sázecí stroj (střídání se zkušeným pracovníkem).
  • Související práce při provádění výsadby cibulovin.
  • Realizace mechanizované výsadby na celém území ČR.

Co od Vás očekáváme:

  • Komunikativnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B a T výhodou.
  • Samostatnost, pečlivost, odpovědnost.

Co Vám nabízíme:

  • Možnost získat zkušenosti u mezinárodní firmy.
  • Zajímavou práci spojenou z cestováním po městech v celé ČR.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Pracovní poměr na 2 měsíce (říjen – listopad 2019).
  • Ubytování v hotelu, zajištěné stravování.

Termín nástupu: nástup dle domluvy.