logo-szif.jpg REFERENT ODDĚLENÍ FYZICKÝCH KONTROL NA MÍSTĚ IACS

Kontaktovat personalistu

Státní zemědělský intervenční fond

V souvislosti se vstupem SZIF pod zákon se v naší organizaci vytvořilo mnoho nových pracovních pozic pro odborníky v různých oborech. Aby SZIF mohl řádně plnit stanovené úkoly, potřebuje kvalitní zaměstnance.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 11.9.2019, platná do:  29. 09. 2019

REFERENT ODDĚLENÍ FYZICKÝCH KONTROL NA MÍSTĚ IACS,
odborný rada (Praha)

Náplň práce:

  • Referent analyzuje legislativu České republiky a Evropské unie za účelem vytváření a aktualizace kontrolních systémů/postupů pro ověřování podmínek svěřených opatření.
  • Zajišťuje školení terénních inspektorů v rámci Regionálních odborů SZIF, kteří provádějí kontroly.
  • Referent ověřuje v terénu dodržování kontrolních systémů/postupů prováděných terénními inspektory.
  • V terénu referent pracuje s měřickými přístroji (GPS Trimble) a následně zpracovává naměřená data.
  • Tvoří závěrečné a výroční zprávy založené na analýze výsledků za kontrolní období v rámci svěřených opatření.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu.
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:

  • Systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
  • Služební poměr na dobu neurčitou.
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc.
  • Další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí).
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den.
  • Pružná služební doba - přátelský a inspirativní tým odborníků.
  • Možnost profesního růstu (možnost účasti na zahraničních školení v anglickém jazyce, osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů).
  • Mobilní telefon s neomezeným voláním včetně 1,5 GB internetu.
  • Karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání) - jsme zprostředkovatelem karty MultiSport.
  • Ochranné pracovní pomůcky pro letní i zimní období, příp. i očkování

Termín pro podání žádostí: do 29. 9. 2019.

Předpokládaný termín nástupu: 1. 11. 2019.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení: ZDE