pet_planet.jpg ODBORNÝ PRODEJCE KRMIV, CHOVATELSKÝCH POTŘEB A MAZLÍČKŮ

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 9.9.2019

ODBORNÝ PRODEJCE KRMIV, CHOVATELSKÝCH POTŘEB A MAZLÍČKŮ – HPP
Studentům nabízíme brigádu

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, kteří zvládnou vysoký pracovní i psychický nápor, mají obchodního ducha a jsou mnohem více než jen běžný chovatel mazlíčků. Protože práce u nás znamená docílit dokonalého vztahu mezi zákazníkem a jeho zvířecím miláčkem. Nestačí pouze vědět, čím například krmíte Vaše mazlíčky a co jim nejlépe vyhovuje, protože jsou spousty dalších možností, které možná ještě vůbec neznáte.

Co vám chceme nabídnout?

  • Nabízíme nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu. Tímto se práce u nás liší od běžné pracovní doby, protože u nás máte více volných dnů pro sebe.
  • Lidé z našeho týmu mají velmi zajímavé finanční ohodnocení, podpořené bonusovým programem, stravenkami, slevami na nákupy a možnost se osobnostně i vědomostně rozvíjet.
  • Nástupní mzda od 21.000,- hrubého + náborový příplatek + bonusy + prémie

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání, ideálně stř. veterinární škola nebo vyšší, případně jiné vzdělání z oboru chovatelství. Tento požadavek lze nahradit prokazatelnými dlouhodobými zkušenostmi se vzděláním s maturitou.
  • Naši zákazníci si rádi povídají anglicky a obdivují profesionalitu a široké znalosti našeho odborného personálu.

Co vás čeká ?

  • Zvířátka se těší na Vaši péči, ale příliš mnoho času na mazlení u nás není. Největší radost Vám udělá spokojený zákazník, kterému však musíte nejdříve dobře poradit, zboží na prodejně připravit a příjemné prostředí k nákupu vytvořit.

Uplatněte svoje schopnosti a znalosti v prostředí 2 velkoplošných ( 300 a 150 m2 ) a moderních prodejen v Brně. Slavíme 15 let od založení. Staňte se hrdým členem našeho týmu mladých a perspektivních lidí, kteří mají zájem být úspěšní a očekávají adekvátní ohodnocení a pracovní podmínky.