vubhb.jpg VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Havlíčkův Brod / vloženo 3.9.2019

NABÍDKA PRÁCE V SRDCI VYSOČINY

TY:
Jsi absolvent či student VŠ a nechceš se stát jen kolečkem v soukolí velké firmy? Jsi iniciativní a cílevědomý, máš technické myšlení, domluvíš se anglicky, vlastníš řidičský průkaz skupiny B a rád řešíš logické úkoly?
Chceš za sebou vidět výsledky své práce?
ZKUS TO U NÁS.

MY:
Zabýváme se výzkumem a šlechtěním brambor (www.vubhb.cz).
Máme vytvořený plán, jak z Tebe během pár let udělat výzkumníka. Seznámíme Tě se stávajícími výzkumnými projekty, vybavením a hlavně lidmi. Postupnými kroky pronikneš do práce výzkumníka, budeš analyzovat stávající stav, hledat možnosti zlepšení a aplikovat je do našeho prostředí.

Alternativy pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, případně částečný pracovní úvazek možnost vypracování diplomové či doktorandské práce možnost studia VŠ či Ph.D. při zaměstnání

Náplň práce:

  • spolupráce při řešení výzkumných úkolů,
  • vyhodnocování dat z DArT sekvenace genomu bramboru,
  • kryoprezervace pylu,
  • zakládání, hodnocení a sklizeň skleníkových a polních pokusů,
  • zpracování výsledků (např. GRIN Czech).

Nabízíme:

  • zajímavou vysoce odbornou práci,
  • profesní růst,
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně,
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na doplňkové penzijní připojištění, závodní stravování a další.

Další informace:

  • místo výkonu práce Havlíčkův Brod,
  • mzda dle vzdělání, délky praxe a zkušeností,
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.