logo.png.jpg ZPRACOVATEL STRATEGICKÝCH DOKUMENTŮ A PROJEKTOVÝCH ŽÁDOSTÍ

Kontaktovat personalistu

ENVIPARTNER, s.r.o.

Společnost ENVIPARTNER, s.r.o. poskytuje široké spektrum služeb, věnované dotačnímu poradenství, krizovému řízení, vývoji GIS aplikací a správě dat a mapových portálů sloužících nejen k pasportizaci.

Typ práce: Práce na částečný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 17.7.2019

ZPRACOVATEL STRATEGICKÝCH DOKUMENTŮ A PROJEKTOVÝCH ŽÁDOSTÍ

Náplň práce:

  • zpracování strategických dokumentů,
  • příprava podkladů pro terénní šetření,
  • základní analýza dat v prostředí MS Excel,
  • zpracování textových a mapových částí projektových žádostí.

Požadujeme:

  • základní znalost dotačního prostředí,
  • schopnost analytického myšlení,
  • schopnost učit se novým postupům,
  • zkušenosti se zpracováním strategických dokumentů - výhodou,
  • základní práce s GIS programy - výhodou.

Nabízíme:

  • práci pro studenty, doktorandy – možnost práce při studiu,
  • spolupráci formou DoPP, DPČ, VPP,
  • různorodou a dynamickou práci s možností karierního růstu,
  • pracoviště v Brně,
  • zaměstnanecké benefity.