ledeko.jpg ZOOTECHNIK/ZOOTECHNIČKA

Kontaktovat personalistu

LEDEKO, a.s.

Společnost LEDEKO, a.s. Letovice, se v rámci živočišné výroby specializuje na výrobu mléka (výroba mléka činí téměř 3,8 miliónů litrů mléka ročně od 450 krav vysokoprodukčního holštýnského plemene) a okrajově na výrobu hovězího a vepřového masa.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Letovice / vloženo 10.7.2019

LEDEKO, a.s. Letovice (okres Blansko) přijme úsekového
ZOOTECHNIKA/ČKU

Náplň práce:

  • hledáme zootechnika/zootechničku do provozu s chovem dojených krav (Holštýn) – všechny kategorie.

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP/ zkrácený PP,
  • 25 dní dovolené a volné víkendy (pouze každý třetí služba),
  • příspěvky  na stravu, cestovné a  důchodové pojištění,
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost podnikové rekreace v Jeseníkách.

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v zootechnickém oboru,
  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • vhodné i pro absolventy.