RenoFarmy-logo_rgb.jpg BRIGÁDA / STÁŽ / PRAXE

Kontaktovat personalistu

RenoFarmy, a.s.

Společnost sdružuje farmy v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Farmy se zabývají rostlinnou i živočišnou výrobou, společnost provozuje také 4 bioplynové stanice. Dlouhodobým cílem je efektivní a k půdě šetrné hospodaření.

Typ práce: Praxe, Lokalita: Morava/Slezsko/ vloženo 10.4.2019

Studujete některý z oborů Fytotechnika, Rostlinolékařství, Zootechnika, Krmivářství, Všeobecné zemědělství nebo Agrobyznys?

Poohlížíte se po brigádě, hledáte místo pro stáž nebo praxi?  Přemýšlíte o tom, kde můžete uplatnit znalosti získané při studiu a nastartovat Vaši kariéru?

Zkuste to u nás! Naše skupina zaměstnává celkem přes 300 zaměstnanců a neustále hledáme další odborníky a nadšence do zemědělství, dáváme šanci mladým a talentovaným lidem. Rádi zaměstnáváme absolventy středních i vysokých zemědělských škol a pomáháme jim nastartovat jejich kariéru. Studenty zveme, aby si u nás na praxi a na brigádách vyzkoušeli zemědělskou práci.

Na rozdíl od mnoha jiných zaměstnavatelů, Vám nabízíme stálou práci již při studiu 4. a 5. ročníků vysokých škol. Přizpůsobíme se Vašim studijním potřebám: dostanete od nás nadstandardní volno k přípravě na zkoušky, odbornou pomoc se seminárními pracemi nebo si u nás můžete napsat diplomovou práci.

Zajímá Vás spíše možnost stáže, dlouhodobé praxe nebo brigády? I na tom je možné se domluvit.    

Co od Vás očekáváme? Musíte se aktivně zajímat o zemědělskou problematiku, nebát se inovací, změn a práce. Určitě by Vám neměly být cizí pojmy jako GMO, ekologické hospodaření nebo precizní zemědělství. Samozřejmě již musíte mít nějaké odborné znalosti, ale hlavně po Vás požadujeme nadšení a zápal pro práci v zemědělství. Věříme, že vše ostatní se naučíte praxí!Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy RenoFarmy, a.s.

RenoFarmy-logo_rgb.jpg POMOCNÍK NA ANALÝZU DAT - AGRO
RenoFarmy-logo_rgb.jpg POMOCNÍK NA ANALÝZU DAT - ZOO