Lektor/lektorka EVP - Ekocentrum Iris

csop.jpg Kontaktovat personalistu

ČSOP - RS Iris

Regionální sdružení Iris provozuje Ekocentrum Iris. Zabývá se především ekologickou výchovou, vzděláváním a osvětou.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Prostějov, platná do:  20. 06. 2024

Náplň práce:

  • výuka ekologických výukových programů pro MŠ a ZŠ
  • příprava přírodovědných stezek, soutěží, tvořivých dílen, osvětových akcí, exkurzí a dalších aktivit z oblasti ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty pro veřejnost,
  • administrativa těchto akcí.

Nabízíme:

  • celý, popř. i zkrácený úvazek (30 h. týdně),
  • mzdu 24 000 – 28 000 Kč (při celém úvazku),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • rozmanitou práci v neziskové organizaci s tradicí a dobrým jménem,
  • prostor pro seberealizaci, uplatnění vlastních nápadů a vizí,
  • 25 dnů dovolené, stravenkový paušál.

Předpoklady:

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, nejlépe přírodovědného nebo pedagogického zaměření,
  • pedagogická způsobilost či zkušenost s prací s lidmi (především dětmi a mládeží),
  • časová flexibilita,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • kultivovaný písemný i slovní projev, znalost českého jazyka slovem i písmem,
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • nekuřák.

Výhodou:

  • zkušenost s lektorováním ekologických výukových programů,
  • vedení dětských kroužků, táborů,
  • zkušenosti s projekty, s tvorbou vzdělávacích materiálů.

Pozice vhodná pro absolventy.

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu iris@iris.cz do 20. června 2024. Vybrané uchazeče pozveme na pohovor.

Nástup od 1. září.