Obchodní konzultant pro precizní zemědělství

adw.png Kontaktovat personalistu

ADW HOLDING, a.s.

Výroba a prodej kvalitních produktů a poskytování komplexních služeb pro zemědělce, včetně servisu a poradenství.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Krahulov

Náplň práce:

  • akvizice a aktivní správa portfolia přidělených zákazníků,
  • plánování, příprava a realizace obchodních cílů s podporou kolegů z týmu,
  • osobní, telefonická i emailová komunikace se zákazníky,
  • aktivní podpora, propagace produktů a služeb,
  • budování důvěry a dobrých vztahů s klíčovými obchodními partnery,
  • vyjednávání smluvních podmínek,
  • formulování kvalitních dlouhodobých cílů prodeje u zákazníků, střednědobých prodejních strategií a operačních ročních plánů.

Požadavky:

  • jste proaktivní dotahovač s obchodním talentem,
  • rozumíte problematice v zemědělském podniku,
  • dokážete výborně naslouchat, komunikovat se zákazníky a udržet si je,
  • máte vztah k zemědělství,
  • máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • umíte pracovat s Microsoft Office (Word, Excel),
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • škálu firemních benefitů (notebook, služební telefon, sleva na firemní produkty, příspěvek penzijní pojištění, stravenkový paušál, služební automobil,
  • motivační mzdové ohodnocení,
  • rozvíjející se, otevřené prostředí, s možností zasahovat do systémových nastavení a přicházet s vlastními nápady,
  • stabilní a zajímavou práci v české firmě, možnost dalšího rozvoje a seberealizace,
  • jde o významnou pozici v prodejním týmu, na které můžete rozvinout svůj potenciál / talent.

Kontakt: Michaela Niederlová, tel.: 606 067 147, email: kariera@adw.cz.