Trainee program 2022

Steinex.jpg Kontaktovat personalistu

STEINEX a.s.

Rodinná společnost pracuje v potravinářském průmyslu už po pět generací. Jméno Steinhauser je s řeznickým řemeslem spojováno už od roku 1848 a vždy bylo symbolem nejvyšší kvality masných výrobků. Zároveň provozujeme síť vlastních prodejen Moravské maso.

Typ práce: Trainee program
Lokalita: Kuřim, platná do:  22. 07. 2022

Pojďte s námi profesně vyrůst, získat praktické dovednosti a převzít zkušenosti od těch nejlepších v oboru! To všechno v moderních prostorách masokombinátu STEINEX a.s.

Společnost STEINEX a.s. se sídlem v Kuřimi (okr. Brno-venkov) vypisuje v termínu 20. 6.–22. 7. 2022 výběrové řízení pro absolventy studijních oborů Technologie potravin, Jakost a bezpečnost potravin, Potravinářství a výživa člověka nebo Hygiena a technologie potravin do plánovaného Trainee programu.

Součástí tohoto individuálního rozvojového plánu (Trainee program) je rotace po jednotlivých výrobních úsecích, vždy pod taktovkou mentora, zkušeného mistra, který zadává a kontroluje dílčí úkoly, sleduje výkon, vysvětluje nastavené procesy či technologické postupy a poskytuje pravidelnou zpětnou vazbu.

Spolupráce absolventa s vedoucím mistrem cílí nejen na praktické osvojení základních znalostí a kompetencí, vedení a rozvoj potenciálu, ale také na vyhledání oblasti (výrobního úseku), která je pro účastníka programu nejzajímavější a nejvíce mu vyhovuje.

Po ukončení Trainee programu je nejlepšímu absolventovi předána nabídka k dlouhodobé spolupráci.

Začátek Trainee programu: 08/2022.

Délka Trainee programu: min 3 měsíce.

Trainee program je realizován na základě pracovní smlouvy s odměnou ve formě měsíční mzdy, stanovené mzdovým výměrem. Harmonogram rozvojového plánu je zcela individuální, šitý vybranému účastníkovi přímo na míru. Součástí realizačního týmu Trainee programu jsou kolegové z výrobní zóny, úseku kvality a kontroly, finalizace výrobních zakázek a další. Garanci tohoto programu převzal výrobní ředitel společnosti STEINEX a.s.

Vstupenkou do výběrového řízení bude zaslaný životopis uchazeče s uvedením motivace pro práci v masném průmyslu potravinářské výroby a zájmu o Trainee program.

Reakce budeme očekávat na emailové adrese: pernicova@steinex.cz.

Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy STEINEX a.s.

Žádné další nabídky práce nejsou k dispozici.