Referent/ka v odboru adaptace krajiny na klimatickou změnu (oddělení ochrany půdy)

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Praha, platná do:  30. 06. 2022

Místem výkonu práce je Praha.

Činnosti na místě budou vykonávány v pracovním poměru na dobu určitou za nepřítomného zaměstnance, nejpozději do 30. června 2025.

Pracovní úvazek 40 hodin za týden.

Předpokládaným dnem nástupu je 1. srpen 2022.

Místo je zařazeno do 13. platové třídy.

NÁPLŇ ČINNOSTI:

  • Celostátně koordinuje a metodicky usměrňuje oblast ochrany přírody a krajiny.
  • Vykonává a koordinuje po věcné odborné stránce, ve spolupráci se sekcí státní správy, výkon státní správy na úseku ochrany zemědělského půdního fondu.
  • Zpracovává návrhy celostátně resortně závazných předpisů upravujících postupy státní správy v oblasti ochrany zemědělského půdního fondu.
  • Zpracovává návrhy dalších koncepčních materiálů pro ochranu zemědělské půdy, spolupracuje na koncepčních materiálech pro ochranu přírody a krajiny a činnosti související.

POŽADAVKY:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,
  • znalost anglického jazyka alespoň na 1. stupni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky.

VÝHODOU jsou znalost legislativních předpisů České republiky v oblasti ochrany zemědělského půdního fondu, vzdělání technického nebo přírodovědného směru, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, týmová spolupráce, spolehlivost, důslednost, koncepční myšlení, schopnost vytvářet podklady a analýzy pro přípravu právních předpisů, metodických pokynů a dalších materiálů, znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, Power Point), Acrobat Reader, Internet, řidičské oprávnění skupiny B.

NABÍZÍME:

  • pružná pracovní doba,
  • dovolená 5 týdnů,
  • indispoziční volno 5 dnů,
  • příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • finanční dary k pracovním a životním jubileím, k odchodu do důchodu a za mimořádnou aktivitu,
  • dětská skupina v budově ministerstva,
  • parkování před budovou ministerstva.

Celé znění výběrového řízení: https://www.mzp.cz/C1257458002F0DC7/cz/PM_000394_2022_cerven/$FILE/OPSS_000394_Inzerat_20220610.pdf