SERVISNÍ PORADCE

alfa-profi.jpg Kontaktovat personalistu

ALFA PROFI s.r.o.

Dovozci a zástupci výrobce pro Českou republiku a Slovensko - městská komunální vozidla BOKIMOBIL, hřbitovní technika BOKI, dálkově ovládané nosiče GREEN CLIMBER, příkopové sekačky FRONTONI a MORIS, podkopové stroje MORIS, štěpkovače GL&D.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Brno

Společnost ALFA PROFI s.r.o., prodejce a servis komunální a lesnické techniky pro ČR/SR rozšiřuje svůj servisní tým a hledá Servisního poradce pro provozovnu Brno-Útěchov.

Čeká tě mzda 30 000 Kč - 40 000 Kč/měsíčně.

Co je na této pozici nezbytné?

  • znalost v oblasti oprav a servisu techniky,
  • zkušenosti s delegováním úkolů v pracovním týmu,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • loajalita a precizně odvedená práce,
  • řidičský průkaz skupiny B (výhodou E, C, T),
  • a hlavně zájem o techniku.

Jak to u nás vypadá?

Tvoje náplň práce bude:

  • administrativa a řízení zakázek,
  • komunikace se zákazníky s podporou manažera servisu,
  • delegování pracovních činností realizace oprav a výroby,
  • předprodejní administrativa přípravy strojů a řízení projektů.

Za to ti nabízíme:

  • HPP,
  • nástup možný ihned,
  • stravenkový paušál po uplynutí zkušební lhůty,
  • mzda 30 000 Kč - 40 000 Kč, dle zkušeností a výkonu,
  • vzdělávaní v oboru, zaškolení a servisní školení,
  • možnost využívání služebního vozu.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis a motivační dopis na emailovou adresu info@alfaprofi.czDo předmětu emailu uveďte SERVISNÍ PORADCEVyhrazujeme si právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Zasláním životopisu dává daný kandidát svolení se zařazením a zpracováním svých osobních údajů v interní databázi firmy ALFA PROFI s. r. o. S těmito osobními údaji bude nakládáno v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (GDPR).