Pracovník útvaru programu zabezpečení kvality/koordinátor pokusů (junior)

Syntech_Research_Logo.jpg Kontaktovat personalistu

Syntech Research Czech s.r.o.

Syntech Research je přední nezávislá výzkumná společnost. Provádíme výzkum, vývoj a regulační služby pro zemědělský chemický průmysl, biotechnologie a potravinářský průmysl, vládní orgány a dodavatele zemědělských komodit.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Slavkov u Brna

Pro naši pobočku SynTech Research Czech s.r.o., hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za správné fungování útvaru programu zabezpečení kvality (Quality Assurance) dle systému správné laboratorní praxe (SLP)
  • Provádění kontrol dodržování zásad SLP, zejména pro polní fáze studií
  • Administrativa registračních zkoušek vedených v režimu správné pokusnické praxe (GEP)
  • Aktualizace pokusů v interní databázi SynTech Research Czech
  • Podílet se na vedení a aktualizaci standardních operačních postupů (SOP) v rámci SLP a GEP
  • Podílet se na plánování a designu pokusů
  • Podílet se na zpracování výsledků a jejich předávání spolupracujícím partnerským organizacím

Očekáváme:

  • Vysokoškolské/středoškolské vzdělání odpovídajícího směru s praxí (minimálně 2 roky)
  • Zkušenost v oblasti SLP (minimálně 2 roky)
  • Pokročilá znalost AJ ústní i písemná
  • Přehled anebo vzdělaní v oblasti agronomie a ochrany plodin výhodou
  • Schopnost analýzy dat
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ŘP sk. B
  • Ochota cestovat
  • Dobrá úroveň práce s PC, zejména MS Office
  • Znalost ARM je výhodou

Nabízíme:

  • Odbornou práci v mezinárodní společnosti nabízející možnost získání zajímavých odborných znalostí a praxe v zemědělství nejen v České republice
  • Místo výkonu práce Slavkov u Brna
  • Zajímavé firemní benefity
  • Možnost osobního rozvoje a růstu

Pokud vás nabídka zaujala, prosím zašlete svůj životopis na adresu hpaulikova@syntechresearch.com